Novinky v knihovně

Opět zde máme několik nových knih.

Do historie podhorských  chudých vesnic nás zavedou hned dvě knihy. Žítkovské bohyně od Kateřiny Tučkové a Vykupitel duší od Ivety Pačulové.

Prvotina od rodačky z Horní Bečvy Vladimíry Klimecké Poturčenec, je tentokrát o historii z okolí Hodonína.

Hra o trůny od George R.R. Martina je úvodní částí rozsáhlého epického fantasy eposu.

Další detektivka od Jo Nesbo se jmenuje Červenka.

Pro děti  máme další, již osmý díl Deníku malého Poseroutky, trilogii od Jacqueliny Wilsonové : Za hlasem srdce, Vzdušné zámky a Konec snění. Pro malé detektivy knihu Zuzany Pospíšilové Detektivové a zachráněné peníze a nakonec knihu od Ladislava Špačka Dědečku vypravěj – etiketa pro kluky a holčičky od tří let

Úplnou novinkou v knihovně je však možnost vypůjčit si společenskou hru. Máme zde čtyři hry.

Jsou to:  Osadníci z Katanu, pro 3-4 hráče od 10 let
Quixo, pro 2 nebo 4 hráče od 8 let
Umí prase létat, pro 2 – 4 hráče od 8 let
Pirátské kostky, pro 2 -5 hráčů od 8 let

Těšíme se na vaší návštěvu

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezaøazené a jeho autorem je Administrátor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.